Побудовано у Львовi

Апеляційний господарський суд продовжить слухання скандальної забудови у парку «Знесіння» після відпустки

12.07.2017 15:16
Апеляційний господарський суд продовжить слухання скандальної забудови у парку «Знесіння» після відпустки

Львівський апеляційний господарський суд продовжить слухання у справі про визнання договору оренди між ЛМР та ТзОВ "Архібуд" недійсним після того, як судді вийдуть із відпустки. Про це повідомив Голова ГО "Ідея Нації" Остап Стахів.

Сьогодні відбулось судове засідання у Львівському апеляційному господарському суді з розірвання договору оренди для ТзОВ "Архібуд" на ділянку по вул. Олекси Довбуша, 15 в парку "Знесіння".

Судді відхилили Клопотання представників ТзОВ "Архібуд" про відкладення судового засідання, хоча самі і подали апеляцію.

Також судді відхилили Клопотання від журналістів газети "Ідея Нації" про ведення прямої трансляції із зали судового засідання.

Наступне засідання відбудеться вже після того, як судді відбудуть відпустку.

Як зазначив Голова Проводу ГО «Ідея Нації» Остап Стахів: «Не зважаючи на те, що ТзОВ «Архібуд» різними маніпуляціями максимально намагається затягнути судову справу та відтермінувати законне рішення суду – епопея з незаконною орендою по вул. Олекси Довбуша, 15 підходить до свого завершення. Ми і надалі будемо продовжувати боротьбу за те, щоб парк «Знесіння» належав кожному львів’янину, а не купці мародерів.»

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,