Побудовано у Львовi

19 липня 2017 року відбудеться лекторій – практикум «Процедура отримання дозволів на будівництво за новими правилами щодо класів наслідків»

17.07.2017 13:39
19 липня 2017 року відбудеться лекторій – практикум «Процедура отримання дозволів на будівництво за новими правилами щодо класів наслідків»

Внесення змін у процедуру отримання дозвільної містобудівної документації завжди викликає багато питань щодо застосування на практиці. Особливо, якщо справа стосується дозволів та експертизи.

Як тепер буде проходити процедура погодження та отримання дозвільної документації , можна дізнатися 19 липня 2017р. об 11:00 в IQ Business Center на лекторії – практикумі «Процедура отримання дозволів на будівництво за новими правилами щодо класів наслідків», організатор – Ukrainian Building Community.

Програма заходу:

Частина I. Практичне застосування нового закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення містобудівної діяльності» в частині отримання дозвільної документації на будівництво та введення в експлуатацію

  • ДМИТРО ЙОСИПОВИЧ АНДРІЄВСЬКИЙ, народний депутат України, перший заступник голови Комітету ВР з питань будівництва і ЖКГ
  • ОЛЕКСІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ КУДРЯВЦЕВ, Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції

Частина II. Поетапне інструктування з поясненнями і коментарями. Питання та відповіді

До участі запрошені:

–              Забудовники

–              Проектувальники

–              Представники служб замовника та співробітники юридичних департаментів компаній-забудовників

–              Всі зацікавлені сторони

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ:

Ольга Тараненко, звертайтеся за електронною адресою olga@buildua.com.

про нас, контакти, новини, публікації,