Побудовано у Львовi

Львів'яни завтра прийдуть пікетувати Окружний суд за парк "Знесіння"

18.07.2017 10:18
Львів'яни завтра прийдуть пікетувати Окружний суд за парк "Знесіння"

Завтра львів'яни прийдуть у Львівський окружний адміністративний суд з вимогою скачувати незаконно зареєстроване незавершене будівництво(котлован) ТзОВ "Архібуд" по вул. Олекси Довбуша, 15 в парку "Знесіння" - про це повідомив Голова Проводу ГО "Ідея Нації" Остап Стахів.

Нагадаємо, що судова епопея з незаконним будівництвом у парку "Знесіння" триває вже практично 10 років, але останній рік видався найбільш насичений на події оскільки забудовник перед закінченням договору оренди активізувався та вирішив всупереч громаді Львова розпочати незаконне будівництво. З лютого ГО "Ідея Нації" закликала львів'ян розпочати цілодобове чергування в парку "Знесіння" та не дає ТзОВ "Архібуд" здійснювати незаконні дії.

Також триває судове засідання у Львівському апеляційному господарському суді по визнанню незаконним договору оренди між ЛМР та ТзОВ "Архібуд". В даній справі перша інстанція стала на захист громади Львова, тому ТзОВ "Архібуд" подав апеляцію.

Інтернет-газета "Побудовано у Львові" буде і надалі стежити ща розвитком подій довкола незаконного будівництва у парку "Знесіння" та висвітлюватиме основні перепитії на своєму інформаційному ресурсі.

про нас, контакти, новини, публікації,