Побудовано у Львовi

ТзОВ "Архібуд" знову не прийшов в суд по парку "Знесіння"

20.07.2017 14:38
ТзОВ "Архібуд" знову не прийшов в суд по парку "Знесіння"

Вчора у Львівському окружному адміністративному суді відбулося судове засідання, в якому розглядали питання про скасування незаконно зареєстрованого незавершеного будівництва(котловану) ТзОВ "Архібуд" по вул. Олекси Довбуша, 15 в парку "Знесіння" - про це повідомив Голова Проводу ГО "Ідея Нації" Остап Стахів.

Натомість представники ТзОВ "Архібуд" знову не прийшли на судове засідання і клопотанням прохали суддю перенести слухання. Натомість вище вказане клопотання представниками ТзОВ "Архібуд" було відхилине в судовому засіданні. Також варто зазначити, що в судовий процес в якості третьої особи яка не заявляє самостйних вимог встипила ГО "Правозахисний центр імені генерала УНР В. Сікевича", голова  Наталія Сікевич. Також суддя, розглянувши клопотання журналу "Ідея і Чин" про пряму трансляцію судового засідання та вислухавши позицію всіх сторін, дав згоду на транслювання судового процесу.

Нагадаємо, що судова епопея з незаконним будівництвом у парку "Знесіння" триває вже практично 10 років, але останній рік видався найбільш насичений на події оскільки забудовник перед закінченням договору оренди активізувався та вирішив всупереч громаді Львова розпочати незаконне будівництво. З лютого ГО "Ідея Нації" закликала львів'ян розпочати цілодобове чергування в парку "Знесіння" та спільно з громадою, юристами та ЗМІ не дає ТзОВ "Архібуд" здійснювати незаконні дії.

Також триває судове засідання у Львівському апеляційному господарському суді по визнанню незаконним договору оренди між ЛМР та ТзОВ "Архібуд". В даній справі перша інстанція стала на захист громади Львова, тому ТзОВ "Архібуд" подав апеляцію.

Інтернет-газета "Побудовано у Львові" буде і надалі стежити ща розвитком подій довкола незаконного будівництва у парку "Знесіння" та висвітлюватиме основні перепитії на своєму інформаційному ресурсі.

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,