Побудовано у Львовi

Акція «Бездушна Сихівська РА – людей лишає без тепла» на підтримку мешканців вул. Антонича

27.07.2017 13:18
Акція «Бездушна Сихівська РА – людей лишає без тепла»  на підтримку  мешканців вул. Антонича

Сьогодні, 27 липня 2017 року, відбудеться акція на підтримку мешканців вул. Антонича під гаслом «Бездушна Сихівська РА – людей лишає без тепла», за організаційної громадської підтримки ГО «Ідея Нації».

Метою акції є привернення уваги львів’ян та влади до проблем мешканців вул. Антонича, яким всупереч Постанови суду Сихівська районна адміністрація не присвоїла поштову адресу і тепер громадяни України не мають можливості приватизувати придбані квартири, зареєструвати своїх дітей на чергу в дошкільний навчальний заклад, а також не мають можливості обслуговуватись в поліклініці.

Акція розпочнеться о 15 год перекриттям руху транспорту по пр. Червоної Калини, 59, і триватиме до 16 год.

Як зауважує Голова Проводу ГО «Ідея Нації» Остап Стахів, обрали саме післяобідній час, аби не створювати незручностей львів’янам, котрі їдуть чи повертаються з роботи. Також зауважує, що враховуючи попередній досвід організації подібних акцій, механізм пропуску громадського транспорту є вже продуманий.

«Не будьте байдужими до проблем інших, адже стати заручником у подібній ситуації може стати кожен», – наголошує Остап Стахів.

Довідково:

П’ять років тому, розпочалось будівництво квартир по вул Антонича. Станом на сьогодні, будинок є зданий в експлуатацію і мешканці, котрі купили там квартири, проживають без комунікацій.

Згідно з постановою Сихівського районного суду від 14 липня 2017 року, Сихівська районна адміністрація зобов’язана вирішити питання про присвоєння поштової адреси на об’єкт нерухомого майна по вулиці Антонича, 5А у місті Львові. Також суд визнав протиправними дії Сихівської РА щодо законних прав мешканців.

Зараз мешканці квартир по вул Антонича користуються у побуті «технічним світлом», котре не пристосоване до такої напруги, і в декілька разів дороговартісне.

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,