Побудовано у Львовi

Сихівчани відстоювали право на комунікації жителів вулиці Антонича

27.07.2017 20:21
Сихівчани відстоювали право на комунікації жителів вулиці Антонича

У четвер, 27 липня, на підтримку мешканців вулиці Антонича сихівчани вийшли на масову акцію під гаслом «Бездушна Сихівська РА – людей лишає без тепла». Організатором заходу виступила громадська організація «Ідея Нації», котра завжди перебуває насторожі захисту прав громадян.

Акція тривала впродовж години, з 15 до 16, відтак, не спричинила порушення роботи громадського транспорту та повернення львів’ян з роботи.

На акцію прибули мешканці вулиці Антонича та пересічні львів’яни. Зумовила, на такі рішучі дії мешканців, поведінка Сихівської районної адміністрації, котра вирішила не дотриматись рішення постанови суду від 14 липня щодо надання поштової адреси будинкам.

До учасників акції прибув голова Сихівської РА Володимир Івасюк, котрий повідомив мешканців, що подав апеляцію до суду. Відтак, протестувальники після завершення акції спільно ГО «Ідея Нації», провели зустріч у Львівській міській раді з в.о. голови Генадієм Васьківим та керівником департаменту житлового господарства Іриною Маруняк. За підсумками зустрічі, представники влади пообіцяли, що особисто займуться питанням мешканців вулиці Антонича, щоб підведення комунікацій було здійснено до початку опалювального сезону. Зокрема, вже наступного вівторка запрацює спеціальна робоча група з вирішення проблеми мешканців вулиці Антонича.

Нагадаємо, 5 років тому, у Львові розпочалось будівництво квартир по вул Антонича. Станом на сьогодні, будинок є зданий в експлуатацію і мешканці, котрі купили там квартири, проживають без комунікацій.

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,