Побудовано у Львовi

В суботу відбудеться засідання робочої групи щодо діяльності парку «Знесіння»

21.12.2018 12:02
В суботу відбудеться засідання робочої групи щодо діяльності парку «Знесіння»

Завтра, 22 грудня о 09:00 у м. Львові в приміщенні департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА, який знаходиться за адресою: вул. Стрийській, 98 – відбудеться засідання робочої групи з метою напрацювання пропозицій щодо діяльності регіонального ландшафтного парку «Знесіння».

Про це сайт «Побудовано у Львові» повідомив Голова Громадсько-політичного руху «ІДЕЯ НАЦІЇ» Остап Стахів.

На засідання директор РЛП «Знесіння» Уляна Тарас надасть інформацію про виконану роботу та плани на 2019 рік, директор департаменту містобудування ЛМР Сергій Коровайник та начальник відділу Держгеокадастру ум. Львові Андрій Бережницький будуть доповідати про підготовку дорожньої карти щодо виготовлення технічної документації на встановлення меж РЛП «Знесіння», а Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького Роман Назаровець доповість про будівництво автомобільної стоянки на території Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Нагадаємо, робоча група щодо діяльності регіонального ландшафтного парку «Знесіння» створена за дорученням голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки.

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,