Побудовано у Львовi

Суд не підтримав передання справи щодо незаконного будівництва котловану в парку «Знесіння»

02.08.2017 15:25
Суд не підтримав передання справи щодо незаконного будівництва котловану в парку «Знесіння»

2 серпня 2017 року у Львівському окружному адміністративному суді відбулось засідання щодо незаконної забудови парку «Знесіння».

Як повідомив у коментарі Інтернет-виданню pobudovano.lviv.ua Голова Проводу ГО «Ідея Нації» Остап Стахів, чергове засідання з приводу ситуації, що склалась у парку «Знесіння», стосувалось незаконно залитого котловану забудовником ТзОВ «Архібуд».

«Військова прокуратура подала позов до суду на забудовника щодо припинення ним цих робіт. А ТзОВ «Архібуд» висловив прохання щодо перенесення засідання у Київ», - розповідає Остап Стахів.

Опісля, суд пішов у нарадчу кімнату і рішення було наступним: «Увалити відмову у клопотанні про передачу справи на розгляд адміністративного суду міста Києва».

Також Львівський окружний адміністративний суд задовольнив клопотання військової прокуратури. Зокрема, суд витребував у державного реєстратора реєстраційну справу разом з документами, на підставі яких була проведена реєстрація об'єкта незавершеного будівництва (незаконно залитого котловану) на ділянці по вул. Олекси Довбуша, 15 в парку «Знесіння». Відтак, на час витребування доказів провадження у справі зупинено.

Нагадаємо, 31 липня, завдяки активній спільній позиції ГО «Ідея нації» та мешканців міста, вдалось у Львівському апеляційному суді відстояти незаконну вирубку близько 200 дерев на ділянці по вул. Олекси Довбуша, 15.

 

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,