Побудовано у Львовi

Забудовник парку «Знесіння» двічі клопотав суд порушити Закон України

08.08.2017 17:16
Забудовник парку «Знесіння» двічі клопотав суд порушити Закон України

Сьогодні, 8 серпня, у Львівському апеляційному господарському суді, відбулось засідання щодо парку «Знесіння» за поданням військової прокуратури про розірвання договору оренди між Львівською міською радою та ТзОВ «Архібуд», що на ділянці по вул. Олекси Довбуша, 15.

Про це повідомляє журналіст Інтернет-видання pobudovano.lviv.ua із місця події.

«Під час сьогоднішнього засідання забудовник ТзОВ «Архібуд» двічі клопотав суд порушити Закон України, звертаючись із проханням заборонити фото- та відео зйомку судового засідання, а також просив не допустити присутність громадян України, котрі є власниками землі», – розповідає Остап Стахів, Голова Проводу «Ідея Нації».

Але, не зважаючи на клопотання, суд задовольнив прохання лише в частині відео онлайн-трансляції. Відтак, представники ГО «Ідея Нації» могли здійснювати лише фотозйомку засідання.

За підсумками засідання, Львівський апеляційний господарський суд, вирішив витребувати з архіву документи, що стосуються ділянки у парку «Знесіння» на вулиці Олекси Довбуша, 15.

Нагадаємо, що вранці активісти ГО «Ідея Нації» спільно з мешканцями міста перебували під стінами Львівського апеляційного господарському суду, щоб висловити свою громадянську позицію на захист парку «Знесіння».

 Фото: прес-служби ГО "Ідея Нації"

 

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,