Побудовано у Львовi

Незважаючи на протести мешканців незаконне будівництво на Карпинця-Засядька триває

09.08.2017 12:37
Незважаючи на протести мешканців незаконне будівництво на Карпинця-Засядька триває

Впродовж двох годин, 9 серпня, Громадська організація «Ідея Нації» спільно з мешканцями міста провели акцію щодо негайного припинення незаконного будівництва на розі вулиць Карпинця - Засядька.

Про це повідомляє журналіст Інтернет-видання pobudovano.lviv.ua із місця події.

На акції був присутній Голова Проводу ГО «Ідея Нації» Остап Стахів, який звернувся до правоохоронних органів з відповідною заявою щодо припинення ведення незаконного будівництва на ділянці, котра розташована на розі вул. Карпинця-Засядька в межах історичного ареалу Львова, спричиняючи руйнування будинків, пам’яток архітектури.

За словами Остапа Стахіва, станом на сьогодні, дане будівництво має бути негайно зупинене до остаточного прийняття рішення суду щодо Припису Мінкульту. «Будівництво не лише руйнує сусідні будинки, а й ведеться з порушенням генплану та зміною функціонального призначення ділянки», – додав Остап Стахів.

Зазначимо, що згідно з Приписом Міністерства культури України від 1.07.2017 року № 10/10/74-17, забудовник мав негайно припинити проведення земляних та будь-яких інших будівельних робіт на об’єкті, що знаходиться на розі вулиць Карпинця-Засядька. Проте згідно з рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 27.07.2017 року, призупинено дію Припису на час вияснення ситуації, з можливістю подання апеляції впродовж 5 днів, з дня прийняття рішення. Відтак, громадськість звертатиметься до відповідних органів щодо перевірки законності таких дій.

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,