Побудовано у Львовi

Остап Стахів закликав владу до діалогу, аби негайно провести комунікації на вулиці Антонича

10.08.2017 15:57
Остап Стахів закликав владу до діалогу, аби негайно провести комунікації на вулиці Антонича

Фото прес-служби Інтернет-видання "Побудовано у Львові"

У приміщенні готелю «Леополіс», 10 серпня, відбувся прес-сніданок на тему: «Мешканці вулиці Антонича – заручники поштових адрес». Організатором заходу виступило Інтернет-видання «Побудовано у Львові», на прохання активістів ГО «Ідея Нації» та мешканців вулиці Антонича, які вже більше року проживають без комунікацій, через відсутність присвоєних поштових адрес.

Про це повідомляє журналіст Інтернет-видання pobudovano.lviv.ua із місця події.

В рамках прес-сніданку брали участь: Голова Проводу ГО «Ідея Нації» Остап Стахів, директор ПрАТ «Ірокс» Ігор Микичак, представники засобів масової інформації та мешканці вулиці Антонича.

З рішучими тезами звернувся до присутніх Голова Проводу ГО «Ідея Нації» Остап Стахів, який зазначив, що організація взяла під свій особистий контроль ситуацію, що склалась на Сихові по вулиці Антонича, де тисячі львів’ян перебувають без світла та газу.

«Звичайно, що ГО «Ідея Нації», до якої звернулися мешканці вул. Антонича, не допустить, щоб сихівчани мерзли взимку. Тому я закликаю владу, забудовника, всі інстанції, які відповідають за підключення комунікацій: негайно провести між собою діалог, і зробити так, щоб мешканцям – львів’янам, було комфортно. В іншому разі, громадська організація «Ідея Нації» буде вчиняти необхідні дії, які ми вважатимемо за необхідне, щоб захистити громадян України перед будь-яким свавіллям. Хочу сказати, що ситуація по вул. Антонича є неприпустимою, і те, що близько 1000 львів’ян живуть в таких умовах, то ми не можемо залишатись осторонь», – зауважив Остап Стахів.

Також він підкреслив, що людські проблеми не можуть бути забуті. «Ідея Нації» буде стояти до кінця, і я переконаний, що ми захистимо мешканців», – додав Остап Стахів.

Нагадаємо, 5 років тому, у Львові розпочалось будівництво квартир по вул Антонича. Станом на сьогодні, будинок є зданий в експлуатацію і мешканці, котрі купили там квартири, проживають без комунікацій. 

 

про нас, контакти, новини, публікації,