Побудовано у Львовi

Мешканці вулиці Антонича просять Ірину Маруняк дотриматися обіцянки щодо їхньої проблеми

10.08.2017 20:33
Мешканці вулиці Антонича просять Ірину Маруняк дотриматися обіцянки щодо їхньої проблеми

Фото прес-служби Інтернет-видання "Побудовано у Львові"

З таким проханням, сьогодні, 10 серпня, звернулась мешканка «Автогаражного кооперативу» під час прес-сніданку від Інтернет-видання «Побудовано у Львові».

За словами мешканки пані Ірини, вона придбала квартиру у 2013 році, і їй дивно, що представники влади до цього часу не мали ніяких зауважень.

«Я хочу запитати нашу владу про те, що мене зараз дуже болить. Якщо будинок стоїть від 2013 року, і почав будуватися в 2010 році, чому влада не прийшла, і не сказала забудовникові, що він не правильно будує. Чому сьогодні заручниками повинні стати люди, які останні гроші витратили для купівлі квартири. Ви лише уявіть, там живуть люди з маленькими дітьми, яким нікуди йти. Вони, навіть, перезимували вже без тепла», – розповідає пані Ірина.

Також вона додала, що наскільки їй відомо, будинок має 11 поверхів та в цілому 7 під’їздів, де близько 80% квартир вже продано.

Окрім цього, вона висловила сподівання, що керівник департаменту житлового господарства ЛМР Ірина Маруняк дотримається обіцянки щодо забезпечення підключення комунікацій мешканцям вулиці Антонича до початку опалювального сезону.

Нагадаємо, у приміщенні готелю «Леополіс», 10 серпня, відбувся прес-сніданок на тему: «Мешканці вулиці Антонича – заручники поштових адрес». Організатором заходу виступило Інтернет-видання «Побудовано у Львів», на прохання активістів ГО «Ідея Нації» та мешканців вулиці Антонича, які вже більше року проживають без комунікацій, через відсутність присвоєних поштових адрес.

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,