Побудовано у Львовi

Остап Стахів: Львів’яни довели, що парк «Знесіння» належить громаді

27.12.2018 22:52
Остап Стахів: Львів’яни довели, що парк «Знесіння» належить громаді

Сьогодні Громадсько-політичний рух "ІДЕЯ НАЦІЇ" спільно зі спільнотою Зупинимо загарбника Знесіння виконали волю громади та розпочали демонтаж незаконно встановленого будівельного майданчика у Львові по вул. Олекси Довбуша, 15 в парку "Знесіння".

Про сьогоднішні події:
Об 11:30 на ділянку приїхала виконавча служба Галицького району, поліція, представники екоінспекції, представник кабінету міністрів та представник військової прокуратури для виконання рішення суду про витребування земельної ділянки. Проте, склавши Акт представники влади поїхали з місця події.

Тому о 13:00 громада вирішила розпочати демонтаж незаконного паркану. Олександр Шебеко забезпечив необхідні інструменти для демонтажу воріт, які першими необхідно було демонтувати. Зокрема була присутня поліція, яка не робила жодних зауважень до законних дій представників громади Львова.

Зокрема ситуацію прокоментував Голова Громадсько-політичного руху "ІДЕЯ НАЦІЇ" Остап Стахів: «Сьогодні ми прийшли виконувати волю громади, яка вже більше 10 років бореться за те, щоб парк "Знесіння" належав усім львів'янам, а не купці мародерів."

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,