Побудовано у Львовi

Остап Стахів: «Парк «Знесіння» стає символом перемог громади за свої права»

24.01.2019 20:00
Остап Стахів: «Парк «Знесіння» стає символом перемог громади за свої права»

Сьогодні суддя Господарського суду Львівської області Наталія Березяк своєю Ухвалою задоводила заяву Галицької виконавчої служби у повному обсязі щодо для уточнення позову щодо витребування ділянки в ТзОВ «Архібуд» в парку «Знесіння» у м. Львові по вул. Олекси Довбуша, 15 на користь держави.

Про це інтернет-видання «Побудовано у Львові» повідомив голова Громадсько-політичного руху «ІДЕЯ НАЦІЇ» Остап Стахів.

Вище вказана Ухвала суду дає право виконавчій службі забрати з парку «Знесіння» по вул. Олекси Довбуша, 15 незаконний паркан і інші незаконні об’єкти. Громала Львова висловлює побажання, щоб  це відбулося у найкоротший термін.

Нагадаємо, що львів’яни вже більше 10 років боряться проти нещаконної забудови в парку «Знесіння» пікетуючи органи влади, розбиваючи наметові містечка під міською радою та при в’їзді на ділянку по вул. Олекси Довбуша, 15 та масово відвідують судові засідання.

На засідання прийшли представники спільноти Зупинимо загарбника Знесіння, журналісти Інтернет-видання "Побудовано у Львові", президент ГО «Правозахисний центр ім. генерала УНР Володимира Сікевича» Наталія Сікевич, голова Громадсько-політичного руху «ІДЕЯ НАЦІЇ» Остап Стахів.

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,