Побудовано у Львовi

Завтра відбудеться прес-конференція «Львівський бізнес витісняють задля незаконних забудов?»

06.05.2019 18:37
Завтра відбудеться прес-конференція «Львівський бізнес витісняють задля незаконних забудов?»

Завтра, 7 травня, о 12:00 в Прес-клубі відбудеться прес-конференція на тему «Львівський бізнес витісняють задля незаконних забудов?».

Спікери:

Остап Стахів – лідер громадсько-політичного руху «Ідея Нації»;

Юрій Анохін – юрист;

Анатолій Кучмар – директор ТзОВ «Агропромкомплект».

Довідка

Із 2001-го року та до сьогодні ТзОВ «Агропромкомплект» є власником будівель та споруд (цеху пилорами, складу кисневих балонів, об’єкту незавершеного будівництва, навісу) на території колишнього державного підприємства «Львівський завод фрезерних верстатів» за адресою м. Львів, вул. Зелена, 149.

20 квітня 2019 року групою осіб на чолі з директором ТзДВ «Львівський завод фрезерних верстатів» Гринчуком Василем Степановичем, директором ТзОВ «Промислова лінія» Пешком Ігорем Івановичем, за участю невідомих осіб (близько 8), у відкритий спосіб було самоправно зрізано та викрадено належні ТзОВ «Агропромкомплект» металеву огорожу та ворота за адресою м. Львів, вул. Зелена, 149.

21 квітня 2019 року директором ТзДВ «Львівський завод фрезерних верстатів» Гринчуком Василем Степановичем за участю невідомої особи було заблоковано єдиний заїзд до будівель та споруд ТзОВ «Агропромкомплект» за адресою м. Львів, вул. Зелена, 149, шляхом перекриття заїзду вилковим автонавантажувачем вагою близько 5 т.

З 22 квітня 2019 року та до цього часу ТзДВ «Львівський завод фрезерних верстатів» здійснює підготовчі роботи на цій території (зняття ґрунтового покриву, демонтаж споруд) за допомогою будівельної техніки, без належних правовстановлюючих та дозвільних документів. Незважаючи на численні виклики поліції, на місце подій та подані керівником ТзОВ «Агропромкомплект» заяви про злочини, правопорушення до цього часу не припинені, заїзд до будівель та споруд заблокований, ТзОВ «Агропромкомплект» зазнає збитків.

Звертаємо увагу на те, що земельна ділянка, на якій відбуваються вищезазначені події (у т.ч. заблокований заїзд) належить територіальній громаді м. Львова та перебуває у фактичному землекористуванні ТзОВ «Агропромкомплект».

Зважаючи на вищевикладене, вимагаємо від правоохоронців невідкладно вжити заходів для припинення правопорушень, розблокування заїзду до належних ТзОВ «Агропромкомплект» будівель та споруд.

про нас, контакти, новини, публікації,