Побудовано у Львовi

У Львові на 5 млн грн подорожчає облаштування скверу пам’яті героїв Небесної сотні

10.05.2019 13:01
У Львові на 5 млн грн подорожчає облаштування скверу пам’яті героїв Небесної сотні

Львівське комунальне підприємство «Зелений Львів» хоче укласти нову угоду з підрядником, який виконує реконструкцію скверу Небесної сотні на вул. Максима Кривоноса. Відповідно вартість робіт зросла майже на 4,7 млн грн, порівняно з минулорічним договором.

Про це повідомляють "Наші гроші. Львів".

ЛКП «Зелений Львів» оприлюднило на сайті електронних закупівель Prozorro повідомлення про намір укласти договір з ТОВ «Т.В.Д.» на реконструкцію скверу «Небесної сотні» за 15,6 млн грн. На ці роботи ЛКП не проводило відкритих торгів, а застосувало неконкурентну переговорну процедуру.

Як зазначив замовник в обґрунтуванні закупівлі, фірма «Т.В.Д.» уже почала роботи, адже виграла відповідний минулорічний тендер. Тоді реконструкція скверу коштувала 10,8 млн грн. Однак тепер компанія звернулася до замовника з проханням розірвати договір за згодою сторін. Причинами звернення були «значний рівень інфляції в державі, підвищення цін на будівельні матеріали, перегляд розміру середньої заробітної плати в будівництві». Крім того, під час оновлення скверу виявили роботи, не передбачені проектно-кошторисною документацією.

ЛКП «Зелений Львів» погодилося на розірвання угоди, але вирішило не проводити новий тендер, як вимагає законодавство про публічні закупівлі, а замовило висновок Судового експертно-розрахункового бюро (ТОВ «Серб»). В документі було сказано, що «заміна на об’єкті існуючого генпідрядника на іншого призведе до зменшення темпів виконання будівельних робіт, зриву термінів введення в експлуатацію об’єкта будівництва та виникнення проблем технічного характеру.

«У підсумку реконструкція скверу подорожчає щонайменше на 4,7 млн грн порівняно з минулорічним договором. Скільки коштів уже сплачено підрядникові невідомо, на порталі Є-Дата відсутні проплати від ЛКП», – зазначають «НГ. Львів».

Нагадаємо, сквер зі вшанування пам’яті героїв «Небесної сотні» буде на вул. Максима Кривоноса (поблизу Високого замку). Там встановлять пам’ятник-меморіал та облаштують громадський простір зі вшанування пам’яті героїв «Небесної сотні».

про нас, контакти, новини, публікації,