Побудовано у Львовi

Жінка виганяє рідного брата з його ж власного успадкованого житла

14.05.2019 11:24
Жінка виганяє рідного брата з його ж власного успадкованого житла

До голови ГО «Ідея Нації» Остапа Стахіва звернувся інвалід з дитинства другої групи Михайло Ольшанський. Чоловіка виганяють з дому рідна сестра та її чоловік. З тремтінням в голосі він розповів нам свою історію.

Михайло проживає в селі Березівці в особняку, який має 5 кімнат. Цей дім придбав за власні кошти, важко працюючи в колгоспі, його покійний батько. Згодом він передав будинок у спадок своїм синам.

«У нас є родичі, які можуть довести, що будинок моїй сестрі не належить», - запевнив Михайло.

Його мати померла рік тому. Вона єдина підтримувала сина з вадами, просила доньку, щоб та не виганяла його з дому.

Але дівчина до мами не дослухалась, а натомість разом із чоловіком била рідного брата, звинувачувала його у тому, що він нічого не робить, заважає їй жити. Хоча Михайло цілком дієздатний і може виконувати будь-яку роботу по дому, на подвір’ї чи бавитися з племінниками, поки їхні батьки зайняті.

Сестра зверталась у поліцію (бо, зі слів Михайла, там працюють її родичі), щоб брата арештували. Під арештом його тримали 2-3 дні.

«В поліції мені казали, що мене посадять довічно, що я більше не вернуся додому», - з відчаєм розповідав пан Ольшанський.

Проте незаконно затриманого відпустили, але сестру це не влаштувало, тому вона вигнала брата на вулицю, мовляв, щоб він не повертався, бо знову викличе поліцію і його таки посадять у в’язницю.

Михайло почав шукати порятунку.

«Я звертався всюди: в поліцію, прокуратуру, міську раду Львова. Мені всюди відмовляли в допомозі».

Чоловік був готовий здатися. Але одного дня він сидів біля Ратуші, читав Біблію. До нього підійшов чоловік в окулярах, почав питати, що в нього сталось. Михайло розповів свою історію, після чого незнайомець сказав, що «Ідея Нації» йому колись допомогла, а отже допоможе і йому.

Після візиту Михайла Ольшанського Остап Стахів – голова громадсько-політичного руху «Ідея Нації» написав йому записку про те, що чоловік знаходиться під опікою організації.

«Показуй цю записку всім, хто буде тебе щось питати чи, не дай Боже, погрожувати тобі. Ми тобі допоможемо», - сказав лідер ГО.

Михайло подякував, а Остап Стахів тим часом надіслав заяву про злочин в Національну поліцію на ім’я Середи Валерія В’ячеславовича.

Наразі очікуємо на відповідь. Маємо надію, що ця справа також буде позитивно вирішена «Ідеєю Нації», як і попередні справи.

про нас, контакти, новини, публікації,