Побудовано у Львовi

Бездіяльність НАЗК: «Ідея Нації» закликає громадян прийти на суд по справі ужгородського прокурора Кириленка

20.05.2019 14:59
Бездіяльність НАЗК: «Ідея Нації» закликає громадян прийти на суд по справі ужгородського прокурора Кириленка

У вівторок, 21 травня, о 9:30 Восьмий апеляційний суд розгляде справу про бездіяльності НАЗК і неперевірену декларацію ужгородського місцевого прокурора Дмитра Кириленка, який отримав позику від осіб причетних до сепаратистських рухів на Закарпатті і не вказав її погашення у декларації.

Громадський активіст, голова ГО «Ужгородська громадська рада» Олександр Пересоляк виграв у НАЗК суд, щоб воно перевірило декларацію прокурора, оскільки є інформація про те, що той брав у сепаратистів на Закарпатті позику та не погасив її. Проте агентство подало апеляцію, бо не хоче перевіряти декларацію прокурора. Хоча по закону – це обов’язок НАЗК.

Голова громадсько-політичного руху «Ідея Нації» Остап Стахів підтримує позов Олександра Пересоляка до суду щодо перевірки декларації прокурора області.

«Це – ганьба для контролюючих органів України. Вони не виконують свої прямі обов’язки. НАЗК зобов’язане навіть без будь-яких повідомлень громадян декларації чиновників. Натомість воно відмовляється це робити, хоча й отримує зарплату з наших кишень. Тому «Ідея Нації» підтримує позов і прийде завтра в суд, щоб в Україні торжествувало право закону, а не право прикриття чиновників», – наголошує Остап Стахів.

про нас, контакти, новини, публікації,