Побудовано у Львовi

Законній діяльності НАЗК бути? «Ідея Нація» відстоює право на перевірку декларації ужгородського прокурора

22.05.2019 19:05
Законній діяльності НАЗК бути? «Ідея Нація» відстоює право на перевірку декларації ужгородського прокурора

У вівторок, 21 травня, у Львові відбулось судове засідання у Восьмому апеляційному адміністративному суді за позовом голови ГО «Ужгородська громадська рада» Олександра Пересоляка. Позивач мав на меті змусити НАЗК перевірити декларацію обласного прокурора Закарпатської області Дмитра Кириченка для запобігання корупції, оскільки громадськими активістами було виявленні порушення та розбіжності в його декларації.

Попередньо голова громадсько-політичного руху «Ідея Нації» Остап Стахів підтримав даний позов від громадського діяча Ужгорода та скерував відповідний лист на головуючого суддю по даній справі.

На слухання прибули також інші члени об`єднання «Ідея Нації» та журналісти, які здійснювали фото- і відеофіксацію судового процесу.

«На судовому засіданні був представник прокуратури Ужгорода. Він сказав, що Олександр Пересоляк, сам адвокат, немає права на захист, оскільки він найняв собі адвоката. А також сказав, що Олександр путається в показах», - розповідає Остап Стахів.

Сам представник НАЗК, який приїхав з Києва, не зміг пояснити, чому саме заява Олександра Пересоляка була розглянута не компетентним органом, який взагалі не мав права цього робити.

«Я запрошую всіх журналістів, громадських активістів, активних громадян, тих, хто старається контролювати правоохоронні та судові органи влади прийти на судове засідання 25 червня та підтримати справу Олександра Пересоляка. Якщо він доведе свою правоту, то будь-хто інший зможе бути впевнений у тому, що НАЗК перевірятиме всіх державних чиновників, як і, в принципі, повинно бути», - стверджує голова «Ідеї Нації».

про нас, контакти, новини, публікації,