Побудовано у Львовi

"Ми захищатимемо новостворений парк "Під Голоском", як і всі інші парки у Львові", - Остап Стахів

07.06.2019 19:51
"Ми захищатимемо новостворений парк "Під Голоском", як і всі інші парки у Львові", - Остап Стахів

Вчора, 6 червня, сесія Львівської міської ради прийняла ухвалу «Про створення парку «Під Голоском» та надання ЛКП «Зелений Львів» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для збереження та використання парку «Під Голоском».

Голова громадсько-політичного руху «Ідея Нації» Остап Стахів прокоментував дане рішення та затвердив, що він та його організація захищатиме новостворений парк на рівні з іншими парками у Львові.

«Як організація, яка спільно з небайдужими львів’янами захистила найбільший парк у місті Львові – парк «Знесіння», і по сьогоднішній день ми контролюємо, щоб жодна незаконна забудова там не з’явилась, так само ми будемо захищати новостворений парк «Під Голоском» і не дамо його забудувати, якщо забудовник всупереч ухвалі ЛМР залізе на ділянку парку і будуватиме незаконну забудову, або ж сама міська рада всупереч своєму рішенню, як це було в парку «Знесіння», піде проти закону і дасть можливість забудовнику провадити незаконні дії».

Якщо Ви потерпаєте від нечесних забудовників, неправомірних дій чиновників, незаконних вироків суддей – звертайтесь до Остапа Стахіва. Громадська приймальня знаходиться за адресою вул. Бальзака, 25, тел. 0 800 300 371.

Також діє благодійний рахунок, на який Ви маєте можливість надати фінансову підтримку:

ЄДРПОУ: 38099465

Поточний рахунок 26000053815043

МФО 325321

«ПРИВАТБАНК»

ГО «Ідея Нації»

про нас, контакти, новини, публікації,