Побудовано у Львовi

У міськраді прийнято 6 рішень щодо детального плану територій у Львові

06.12.2017 16:23
У міськраді прийнято 6 рішень щодо детального плану територій у Львові

Фото: dreamstime.com

У Львівській міській раді, 6 грудня, відбулось засіданні виконавчого комітету.

Як повідомили Інтернет-виданню pobudovano.lviv.ua у прес-службі ЛМР, на засіданні було прийнято ряд рішень, з метою затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів.

Зокрема, виконком погодив наступні рішення:

1) Про погодження детального плану території у районі вул. В. Стуса.

2) Про затвердження внесення змін до детального плану території району забудови, обмеженої просп. Червоної Калини, вул. Угорською, вул. Тернопільською, вул. Луганською (у тому числі території колишнього ДВО «Полярон» на вул. Угорській та ЗАТ «Львівторгбуд» на вул. Тернопільській).

3) Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПАТ «Кредобанк» нежитлових приміщень з об’єктами інженерного забезпечення для обслуговування кредитнофінансової установи на вул. Академіка А. Сахарова, 78-А

4) Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію ПП «Нордік» простору горища з пристосуванням під офісні приміщення на вул. В. Винниченка, 8.

5) Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзДВ «Львіввторресурси» з розширенням складських приміщень на вул. Ковельській, 73 за рахунок прибудови.

6) Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Авалон статус» багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на просп. Червоної Калини, 60 (9 черг будівництва).

Варто зазначити, члени виконкому не підтримали затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування кафе на вул. Генерала Чупринки, 70-А.

Читайте також: У Львові «Ідея Нації» захищає готель «Замок Лева» в суді

 

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,