Побудовано у Львовi

У Львові відбудеться суд щодо укладення договору оренди майна для «Замку Лева»

07.12.2017 10:56
У Львові відбудеться суд щодо укладення договору оренди майна для «Замку Лева»

7 грудня о 15 год у Господарському суді Львівської області, що на вулиці Личаківській, 128, відбудеться судове засідання щодо незаконного виселення готельно-ресторанного комплексу «Замок Лева».

Як розповів у коментарі журналісту Інтернет-видання pobudovano.lviv.ua Голова Проводу ГО «Ідея Нації» Остап Стахів, суд триває за позовом ТзОВ «Замок Лева» до Управління майном спільної власності Львівської обласної ради про зобов’язання вчиняти дії, а саме щодо укладення нового договору оренди майна, враховуючи першочерговість права оренди.

«Закликаю всіх небайдужих до долі чесного українського бізнесу, прийти на сьогоднішнє засідання з паспортом, аби спільно захистити готель «Замок Лева» від рейдерського захоплення. Адже завтра на їхньому місці може бути кожен», – підкреслив Остап Стахів.

Також він зауважив, що виселення готелю з орендованих приміщень призведе до того, що львів’яни втратять пам’ятку архітектури місцевого значення, через можливе знесення і будівництво багатоповерхівки на вулиці Глінки.

Нагадаємо, ще з лютого 2016 року Управління майном спільної власності Львівської обласної ради бажає незаконно виселити ТзОВ «Замок Лева» з орендованих приміщень.

Довідково:

Готельно-ресторанний комплекс «Замок Лева» є першим приватним готелем у Львові, який був центром культурного та політичного життя ще в 90-х роках. Його послугами по сьогодні користуються неодноразові візити делегацій східноєвропейських країн, президентів, представників посольств, видатних діячів світу та України.

У 2015 році 31 грудня у ТзОВ «Замок Лева» закінчився термін дії оренди приміщення відповідно до договору, укладеного у 2002 році з орендодавцем Управлінням майном спільної власності Львівської обласної ради. За місяць до закінчення договору, готель не отримав жодного повідомлення про припинення договірних відносин, відтак зрозумів, що договір продовжений на той самий строк згідно останніх умов договору. Проте для орендодавця ці умови не стали суттєвими, і згодом він розпочав вчиняти незаконні дії, які тривають й досі, щоб виселити готель з орендованих приміщень на вулиці Глінки 7 та 9.

Читайте також: У Львові «Ідея Нації» захищає готель «Замок Лева» в суді .

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,