Побудовано у Львовi

Суд втретє виніс ухвалу на користь ГО «Ідея Нації» у протистоянні з прокуратурою

07.12.2017 14:58
Суд втретє виніс ухвалу на користь ГО «Ідея Нації» у протистоянні з прокуратурою

7 грудня у Галицькому районному суді міста Львова втретє розглянуто скаргу громадської організації «Ідея Нації» щодо визнання потерпілою стороною, через порушення законного права користування напівпідвальним приміщенням.

Про це повідомив Інтернет-виданню pobudovano.lviv.ua Голова Проводу ГО «Ідея Нації» Остап Стахів.

Під час розгляду справи адвокат громадської організації «Ідея Нації» Микола Кремінець, надав достатньо доказів щодо права громадської організації на визнання потерпілою стороною у справі.

«Колишній працівник комунального майна Львівської міської ради незаконно відчужив напівпідвальне приміщення у співвласників багатоквартирного будинку, що на вул. Івана Франка, 128. Відтак, громадська організація «Ідея Нації» не змогла законно користуватись цим майном», – пояснює адвокат Микола Кремінець.

Голова Проводу ГО «Ідея Нації» Остап Стахів заявляє, що приміщення було необхідне організації для виконання статутних цілей. Зокрема для прийому громадян, які потребують правової допомоги.

«Сьогодні суд втретє виніс ухвалу на користь ГО «Ідея Нації» у протистоянні з прокуратурою, яка відмовляється визнавати нас потерпілою стороною у справі. Зокрема, суд скасував Постанову старшого слідчого відділу Галицького відділу поліції ГУНП у Львівській області від 10.10.2017 про відмову у визнанні потерпілим», – розповідає Остап Стахів.

Нагадаємо, громадська організація «Ідея Нації» отримала законне право на користування напівпідвальним приміщенням багатоквартирного будинку на вул. Івана Франка, 124. Проте в результаті кримінального правопорушення, а саме приватизації цього приміщення через фальсифікацію рішення суду, організація не змогла скористатись своїм законним правом.

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,