Побудовано у Львовi

На засіданні робочої групи щодо діяльності парку «Знесіння» прийнято ряд рішень

11.12.2017 15:00
На засіданні робочої групи щодо діяльності парку «Знесіння» прийнято ряд рішень

8 грудня під головуванням директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслана Гречаника відбулось засідання робочої групи, з метою підготовки пропозицій щодо діяльності регіонального ландшафтного парку «Знесіння».

Про це повідомляє Інтернет-видання pobudovano.lviv.ua.

За словами Голови Проводу громадської організації «Ідея Нації» Остапа Стахіва, згідно з порядком денним під час засідання було заслухано три питання.

Так, з доповіддю «Інформація про роботу,  проведену адміністрацією регіонального ландшафтного парку «Знесіння» виступили О. Завадович, С. Коровайник та О. Заячківський. Ознайомили членів робочої групи з планами розвитку регіонального ландшафтного парку «Знесіння» О. Завадович, С. Коровайник і З. Іванків.

Окрім цього, про результати розгляду Львівською міською радою звернень Львівської облдержадміністрації «Про проведення конкурсу на заміщення посади директора РЛП «Знесіння» та про винесення в натуру меж парку» заслухали Р. Гречаника, А. Сенюк, З. Іванків, О. Стахіва та А. Власова.

Наприкінці засідання члени робочої групи вирішили затвердили ряд доручень. Зокрема, в. о. директора РЛП «Знесіння» М. Задорожна має надати департаменту екології та природних ресурсів облдержадмінстрації матеріали Генерального плану розвитку РЛП «Знесіння» 1995 року, розробленого Львівським політехнічним інститутом; оновити склад та відновити роботу науково-технічної ради РЛП «Знесіння»;  подати на розгляд науково-технічної ради РЛП «Знесіння» Проект організації території РЛП «Знесіння»; забезпечити проведення 20.12.2017 року в інформаційно-освітньому центрі РЛП «Знесіння» засідання Робочої групи та презентувати звіт про роботу, проведену адміністрацією РЛП «Знесіння» впродовж  2016-2017 років.

Директору департаменту містобудування Львівської міської ради С. Коровайнику доручено надати інформацію про результати розгляду звернень Львівської облдержадміністрації щодо функціонування та винесення в натуру меж РЛП «Знесіння», а також забезпечити звітування в.о. директора РЛП «Знесіння» про проведену роботу впродовж 2016-2017 років під час засідання в інформаційно-освітньому центрі.

Начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області М. Маланичука зобов’язали  забезпечити участь у судових засіданнях щодо незаконної зрізки зелених насаджень на території РЛП «Знесіння» представника від очолюваного ним відомства.

В свою чергу, директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Р. Гречаник, має повідомити учасників робочої групи про дату і час наступного засідання, яке відбудеться в інформаційно-освітньому центрі РЛП «Знесіння» та запросити на нього розробника проекту РЛП «Знесіння» Степана Тупіся.

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,