Побудовано у Львовi

У ЛЬВОВІ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ АДВОКАТСЬКИХ АСОЦІАЦІЙ УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ

21.05.2018 23:46
У ЛЬВОВІ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ АДВОКАТСЬКИХ АСОЦІАЦІЙ УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ

Днями у Львові відбулася зустріч Національної асоціації адвокатів України з Асоціацією адвокатів Європейського Союзу . Окрім робочих зустрічей гості відвідували архітектурні перлини Львова і Жовкви.

Голова Національної Асоціації адвокатів , Лідія Ізовітова наголосила на важливості перейняття досвіду польської адвокатури бо адвукатура у Польщі має свої особливості - існує окрема професія правника і окремо потужна інституція Асоціаії адвокатів . Ми з вдячністю згадуєм Марію Слазак , яка очолювала нещодавно правників Польщі і була призедентом SSBI і дуже багато зробила для розвитку української адвокатури , і ми маєм найтісніші стосунки з адвокатурою і правниками саме Польщі . Найбільшим досягненням є подальша тісна співпраця у науковій галузі права і обмін досвідом між європейськими та українськими інституціями для студентів вивчаючих право.

Як зазначив доктор наук, професор, завідуючий кафедри права Львівського національного університету ветеринарної медицини , професор Кельцкого Інституту права , Василь Андріїв , - вирізняється особливий інтерес в адвокатів з Польщі , і приємно бачити сьогодні понад 40 правників , які цікавляться змінами юриспруденції в Україні , бо співпраця між нашими країнами неминуча і виходить на новий рівень в галузі права . Українська адвокатура має відмінності від європейської , оскільки в ЄC вся адвокатура є приватна і непростим завданням для України і ЄС є поєднання і тісна співпраця адвокатури України і адвокатури країн ЄС . Так як Україна рухається в Європейський Союз питання захисту права мають бути врегульовані , що і є темою зустрічей між нашими Асоціаціями адвокатів .

Ректор Львівського Національного Університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького , Володимир Стибель розповів про кафедру права в своєму Університеті, перерахував схожість проблем в освіті, що є в Україні і Польщі , зокрема виїзд молоді на Захід і демографічна криза. Обмін студентами , зокрема правниками , і спільні наукові програми є одним із пріоритетів для наших освітніх галузей , - сказав ректор .

Єжи Зємба , що є декан окружної ради адвокатів в Кєльцах (Польща) розповів , що минулого року була підписана декларація про співпрацю між Кєльцким округом і адвокатурою Львівщини і є цікавий обмін досвідом між адвокацьким самоврядуванням Польщі і адвокатурою в Україні . Думаю що взаємодія між нашими правниками буде дуже корисною , і зявляються нові ініціативи , і це буде цікаво всім сторонам .

 

про нас, контакти, новини, публікації,