Побудовано у Львовi

Остап Стахів: Львів повинен зберегти унікальні 100-річні грунові тенісні корти на Мельнка, 18

10.06.2018 13:30
Остап Стахів: Львів повинен зберегти унікальні 100-річні грунові тенісні корти на Мельнка, 18

Голова Проводу Громадсько-політичного руху «Ідея Нації» Остап Стахів спільно з тренерським колективом ДЮСШ"Спартаківець та батьками дітей, які професійно займаються тенісом - мали ряд зустрічей у Львівській міській раді для того, щоб законним шляхом зупинити незаконні дії забудовника по знищенню 100-річних грунтових тенісних кортів по вул. Мельника, 18.

Зокрема, заступнику міського голови Львова Генадію Васьківу було вказано про те, що Львів може назавжди витратити 100-річні корти та можливе знищення більше 450 туй по вул. Мельника, 18.

Пізніше на зустрічі з начальником департаменту містобудування ЛМР Сергієм Коровайником було досягнуто попередньої домовленості про проведення громадських слухань і створення робочої групи для вирішення назріваючого конфлікту між забудовником та львів’янами.

На завершення ініціативна група побувала у керівника «Секретаріату ради» ЛМР Олександра Лукашевського, де були детально проговорено, що потрібно зробити для проведення громадських слухань щодо захисту 100-річних ґрунтових тенісних кортів по вул. Мельника, 18.

Нагадаємо, що у Львові створена ініціативна група За збереження 100-річних ґрунтових кортів на Мельника, 18. Усі, кому не байдужа доля олімпійського виду спорту та історичних тенісних кортів - долучайтеся та спільно будемо відстоювати спорт для дітей в місті Лева.

про нас, контакти, новини, публікації,