Побудовано у Львовi

Львівську мерію пікетували з вимогою збереження грунтових тенісних кортів на Мельника 18

22.06.2018 16:28
Львівську мерію пікетували з вимогою збереження грунтових тенісних кортів на Мельника 18

Сьогодні представники ДЮСШ "Спартаківець" - тренерський колектив, учні та їхні батьки спільно з мешканцями ОСББ по вул. Єфремова, 72, небайдужими львів’янами та Громадсько-політичним рухом "Ідея Нації" провели пікет Львівської міської ради з вимогою збереження ґрунтових тенісних кортів на Мельника, 18. 

У своєму виступі на пікеті, Голова Проводу Громадсько-політичного руху "Ідея Нації" Остап Стахів заявив, що у Львові потрібно не тільки будувати кафе і ресторани, але і розвивати професійний дитячий спорт, зокрема теніс.

На протесті в сторону ЛМР йшли заклики із гаслами: "Мера до громади" та "депутатів до громади", але напревеликий жаль, ніхто з представників Львівської мерії не вийшов до пікетувальників, що є свідченням повного ігнорування потреб дитячого спорту зі сторони влади у Львові.

Нагадаємо, що у Львові в зв’язку із можливою загрозою втрати займатись професійним спортом та участю у професійних змаганнях для дітей, які займаються тенісом створено ініціативну групу «За збереження унікальних 100-літніх ґрунтових тенісних кортів на Мельника, 18».

Усі, кому не байдужа доля дитячого спорту у Львові приєднуйтесь до захисту унікальних 100-літніх грунтових тенісних на Мельника, 18.

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,