Побудовано у Львовi

Остап Стахів: Ідея Нації за збереження ґрунтових тенісних кортів на Мельника 18

03.07.2018 17:19
Остап Стахів: Ідея Нації за збереження ґрунтових тенісних кортів на Мельника 18

Сьогодні о 14:00 засідала постійна депутатська комісія щодо питань землекористування при Львівській міській раді. На якій розглядалось питання реконструкції Палацу спорту «Україна», що розташований на вул. Мельника, 18.

На засіданні були присутні тренерський та батьківський колектив ДЮСШ"Спартаківець", представники ОСББ «Єфремова 72», Голова Проводу Громадсько-політичного руху «Ідея Нації» Остап Стахів.

Як з'ясувалось, було зареєстровано дві петиції: 
- пропозиція щодо реконструкції ґрунтових тенісних кортів та будівлі Палацу спорту;
- від ініціативи «За збереження 100-літніх ґрунтових тенісних кортів на Мельника, 18» про збереження ґрунтових тенісних кортів на Мельника, 18, які потрібні для того, щоб діти з ДЮСШ "Спартаківець" могли там займатись спортом.

Натомість, постійна депутатська комісія Львівської міської ради ухвалила рішення, щоб на даний час відкласти питання реконструкції Палацу спорту «Україна». Аргументуючи це тим, що від ініціативної групи щодо реконструкції Палацу спорту і ґрунтових тенісних кортів не було надано проекту чи інших супровідних документів.

Нагадаємо, що з ініціативи тренерського колективу ДЮСШ «Спартаківець» та ОСББ «Єфремова 72» 13 липня 2018 року о 18:00 відбудуться громадські слухання для збереження 100-літніх ґрунтових тенісних кортів на вулиці Мельника, 18.

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,