Побудовано у Львовi

Ініціативна група на прийомі у мера відстоювала збереження тенісних кортів

03.07.2018 21:46
Ініціативна група на прийомі у мера відстоювала збереження тенісних кортів

3 липня Ініціативна група за збереження тенісних ґрунтових кортів, що розташовані на вул. Мельника, 18 побувала на прийомі у міського голови Львова Андрія Садового. 

Також на зустрічі від ЛМР був присутній начальник управління архітектури Юліан Чаплінський, начальник юридичного відділу Гелена Пайонкевич, начальник Департаменту містобудування та архітектури Сергій Коровайник, керівник інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк.

 Ініціативна група за збереження ґрунтових тенісних кортів на Мельника, 18 звернулася до мера міста  з наступними питаннями:

- скасувати рішення Виконкому ЛМР про видачу містобудівних умов і обмеження:

- збереження тенісних кортів у комунальній власності;

- включити електронну петицію від ініціативної групи за збереження ґрунтових тенісних кортів на Мельника, 18 в порядок денний сесії ЛМР;

- врахувати думку та права мешканців прилеглих до можливої забудови у зв’язку із загрозою їхнього життя та пошкодження майнових прав;

- призначенні громадські слухання на 13 липня о 18:00 у великій сесійній залі врахувати для збереження ґрунтових тенісних кортів на Мельника, 18.

 

На зустрічі з Андрієм Садовим від Ініціативної групи за збереження тенісних ґрунтових кортів на Мельника, 18 були присутні тренерський і батьківський колектив ДЮСШ"Спартаківець" , адвокат Алла Рабінович, громадські активісти Ірина Юзик і Олеся Дацко, журналіст Юрій Залізняк та Голова Проводу Громадсько-політичного руху «Ідея Нації» Остап Стахів.

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,