Побудовано у Львовi

У Львові проти ГО «Ідея Нації» Галицький районний суд виніс політично замовне рішення

11.07.2018 14:12
У Львові проти ГО «Ідея Нації» Галицький районний суд виніс політично замовне рішення

Сьогодні, 11.07 відбулось засіддання Галицького районного суду у місті Львів. На якому розглядалась справа щодо накладання штрафу на санкціоновану акцію в Тернополі, а саме наметове містечко ГО "Ідея Нації". 

Суддя, яка вела засідання, Людмила Миколаївна  Городецька залишила в силі ганебне рішення Галицької районної адміністрації Львівської міської ради про накладання штрафу на санкціоновану акцію в Тернополі, а саме наметове містечко ГО "Ідея Нації" під стінами прокуратури Тернопільської області на підтримку політично переслідуваного громадського активіста Олексія Станька.

На судовому засіданні були присутні: Голова Проводу Громадсько-політичного руху «Ідея Нації» Остап Стахів, адвокат Михайло Магарський, журналіст Орест Цибрівський.

ГО «Ідея Нації» буде подавати апеляцію на ухвалу Галицького районного суду у м. Львові, оскільки таке рішення є неприпустимим та ганебним для судової гілки влади.

Нагадаємо, що  09 липня відбулось засідання Львівського апеляційного адміністративного суду, на якому суд скасував ухвалу судді Л.М. Городецької Галицького районного суду у м. Львові. 

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,