Побудовано у Львовi

Остап Стахів: Ми дійдемо до Європейського суду, щоб захистити свободу слова українців

11.07.2018 15:07
Остап Стахів: Ми дійдемо до Європейського суду, щоб захистити свободу слова українців

Голова Проводу громадсько-політичного руху "Ідея Нації" Остап Стахів після винесення рішення суддею Л.М. Городецькою щодо накладання штрафу на санкціоновану акцію в Тернополі, а саме наметове містечко ГО "Ідея Нації" на підтримку громадського активіста Олексія Станька опублікував офіційне відеозвернення.

На якому він заявляє, що буде подавати апеляцію доти, поки рішення не буде справедливим. Також Остап закликає всіх українців відстоювати свої права до останнього. 

"Шановні українці, сьогодні я як Голова Проводу громадсько-політичної організації "Ідея Нації" хочу зробити офіційну заяву, що Галицьким районним судом у м.Львові, а саме суддею Л.М.Городецькою було ухвалено ганебне рішення про накладання штрафу на "Ідею Нації" на санкціоноване наметове містечко під прокуратурою Тернопільської області на підтримку громадського активіста Олексія Станька. За те, що ми тримали наметове містечко у м. Тернополі, на мене було складено місцевою поліцією постанова і відправлена за місцем прописки до Львова. У Львові Галицька районна адміністрація Львівської міської ради наклала на мене, як керівника ГО та відповідального за акцію у Тернополі, штраф розміром у 1380 грн. Ми подали до суду і аж сьогодні він відбувся. На первеликий жаль Галицький районний суд покрив себе ганьбою та сказав всім громадянам України, що сьогодні вони не мають права на мирне волевиявлення протесту. Оскільки, зараз такий час, що будь-хт може вийти на мирну акцію протесту, подати відповідну заявку в органи місцевого самоврядування і його можуть оштрафувати, бо поліція чи муніципальна дружина  складе відповідну постанову. 

Товариство, Громадська оранізація "Ідея Нації" буде подавати апеляцію 100%. Якщо апеляція знову підтримає незаконне рішення Галицької районної адміністрації, то ми будемо подавати касацію, дійдемо до Європейського суду. У своїй особі та Громдцької організації "Ідея Нації" ми відстоюємо кожного громадянина на волевиявлення. Нещодавно відзначали День Конституції і у кожній країні права вибору та свободи є основою. Якщо в нашій державі ці права буде порушено, то ми втратимо державу і самих себе, як націю. 

Громадяни, доєднуйтесь до "Ідеї Нації", ставайте в наші ряди. Давайте спільно будувати нашу державу та відстоювати права на свободу слова. 

До перемоги! Приєднуйтесь!" - , Остап Стахів.

 

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,