Побудовано у Львовi

Львів'яни висловились за збереження 100-літніх ґрунтових тенісних кортів на Мельника, 18

12.07.2018 21:00
Львів'яни висловились за збереження 100-літніх ґрунтових тенісних кортів на Мельника, 18

Сьогодні, 12 липня, в актовій залі Франківської районної адміністрації Львівської міської ради відбулися слухання, які організувало ТзОВ «Палац спорту «України». - про це повідомив Голова Проводу Громадсько-політичного руху «Ідея Нації» Остап Стахів.

На слухання прийшло багато мешканців, які живуть в будинках, що знаходяться біля 100-літніх тенісних ґрунтових кортів на вулиці Мельника, 18.

На кортах також розташовано 450 туй, які створюють затінення та приємних холодок під час занять та змагань для діток, що займаються професійним тенісом.

Жителі виступають за збереження 100-літніх ґрунтових тенісних кортів на Мельника, 18, оскільки на них займається більше 250 діток з цілого Львова у ДЮСШ "Спартаківець".

На слуханнях були присутні також  громадські активісти Львова Александр Шебеко та Юрій Тиркало, журналіст Юрій Залізняк, батько відомого тенісиста Микола Ільницький, чемпіон України, а сьогодні тренер з тенісу ДЮСШ «Спартаківець» Василь Жирко, директор ОСББ «Єфремова, 72», яке знаходиться навпроти кортів.

Нагадаємо, що завтра 13 липня 2018 року о 17:00 відбудеться громадське слухання щодо проведення незалежних досліджень прилеглих будинків по вул. Єфремова та вул. А. Мельника, 18.

Слухання проводитиметься з метою збереження ґрунтових сертифікованих тенісних кортів, як бази ДЮСШ "Спартаківець".

Реєстрація учасників триватиме 16:00 — 17:00 год.

Для реєстрації на громадське слухання обов'язково потрібно мати з собою документ, який посвідчує особу та дає можливість перевірити місце проживання та реєстрації.

Ініціаторами заходу є мешканці м. Львова, а саме М. Гвоздєв, В. Жирко .

Громадське слухання проходитиме у Великій сесійній залі Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1).

 

Рекомендовані статті

про нас, контакти, новини, публікації,