Побудовано у Львовi

Etalon House

Etalon House
  • Адреса: вул. Липинського, 36

Etalon House - будівельна компанія, що займається втіленням комплексних рішень в галузі нерухомості. За плечима більше 12 років досвіду на українському ринку. За цей час було реалізовано понад 50 проектів різної складності, відбулося становлення іміджу компанії та формування цінностей.

В основі нашої роботи – відмінний кінцевий результат, який досягається за рахунок максимальної орієнтації на потреби клієнта. Наше кредо – формування довготривалих робочих взаємовідносин.

Клієнту потрібен не лише будинок, але й комфорт і затишок, які можна у ньому знайти. Тому наша мета – створення місця, яке називають Домом.

Ми заощаджуємо час

Одного телефонного дзвінка достатньо для вирішення будь-яких питань. Наші кваліфіковані спеціалісти розглянуть будь-який інформаційний або технічний запит в найкоротший термін. Наша компанія завжди робить більше для своїх клієнтів.

Ми задовольняємо потреби

До кожної квартири ми пропонуємо декілька варіантів планування. Якщо Ви не оберете з цих варіантів оптимальний для себе – ми розробимо для Вас індивідуальний проект із врахуванням усіх побажань та пропозицій і технічних можливостей.

Ми завжди поруч

Завершення проекту не обов’язково означає кінець співпраці. Ми впевнені у професіоналізмі своєї команди, тому гарантуємо відмінний результат.

Ми працюємо разом

Також ми допоможемо Вам у будь-яких питаннях, які виникатимуть при виконанні ремонту у Вашій оселі.
про нас, контакти, новини, публікації,